Strona główna / Oferta / Doradztwo podatkowe - abonament stały

Doradztwo podatkowe - abonament stały

Doradca podatkowy jest zobowiązany przez ustawę postępować zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Musi wykonywać czynności zawodowe według najlepszej woli i wiedzy, uczciwie i rzetelnie, z zachowaniem należytej staranności, mając na uwadze przepisy prawa oraz dobro klienta.

Doradcę podatkowego obowiązuje zachowanie tajemnicy zawodowej, także po zakończeniu obsługi klienta - ta zasada obowiązuje także pracowników doradcy podatkowego. Doradca jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia i przechowywania danych, w szczególności danych osobowych klienta, danych dotyczących prowadzonego przez niego przedsiębiorstwa i źródeł jego finansowania.

Doradca podatkowy jest osobą, której możesz zaufać. Jako osoba posiadająca gruntowną wiedzę i szerokie doświadczenie pomoże w prowadzeniu własnego biznesu i rozwieje nurtujące Cię wątpliwości.


Co da Ci współpraca z doradcą podatkowym?

  • gdy pojawią się wątpliwości natury prawno-podatkowej będziesz miał szansę na natychmiastową reakcję. Późniejsze działanie pod presją czasu utrudnia znalezienie optymalnego rozwiązania!
  • doradca podatkowy pomoże Ci w sporządzeniu odwołań, opinii, analiz i interpretacji!
  • gruntowna wiedza i doświadczenie doradcy pozwoli na znalezienie najlepszego rozwiązania Twojego problemu!
  • Twoje dane osobowe i informacje na temat prowadzonej działalności będą bezpieczne!
  • doradca podatkowy będzie reprezentował Cię przed organami administracyjnymi i organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej i organami administracji celnej. Jego doświadczenie to gwarancja niezawodności!


Brzmi dobrze, prawda? Co więcej tak profesjonalna obsługa nie wiąże się z ogromnymi kosztami! Dzięki naszej wyjątkowej ofercie dla sektora medycznego mogą Państwo wykupić stały abonament na usługi doradcy podatkowego!

Koszt to tylko 300 zł! W tej cenie są aż trzy godziny miesięcznie, które doradca podatkowy poświęci tylko dla Ciebie!


Zapraszamy do współpracy!