Aktualność: Praktyka u Doradcy Podatkowego absolwenta Dolnośląskiego Zakałdu Doskonalenia Zawodowego

Szanowne Koleżanki i Koledzy
Doradcy Podatkowi
z Wrocławia

      W kwietniu br. kończą się zajęcia  kolejnej edycji kursu dla bezrobotnych, absolwentów wyższych uczelni przygotowującego do pracy w  Kancelariach Podatkowych i  Biurach Rachunkowych.
      Ponad 95% słuchaczy poprzednich edycji znalazło pracę w Kancelariach podatkowych i biurach rachunkowych. Z informacji jakie posiadam wszyscy są bardzo zadowoleni, i twierdzą, że osoby te są bardzo dobrze przygotowane.
Jest to zasługa wykładowców przygotowujących ich do tej pracy w zakresie teoretycznym, ale w szczególności jest to zasługą tych koleżanek i kolegów którzy zdecydowali się przyjąć tych słuchaczy do siebie na 6 tygodniową praktykę, której odbycie warunkuje ukończenie kursu.
       W związku z powyższym zwracam się z prośbą o wyrażenie chęci przyjęcia od 26 kwietnia  br. do 13 czerwca br. na  praktyki słuchaczy obecnej edycji.
       Za praktykę nie otrzymuje się wynagrodzenia i nie wypłaca się wynagrodzenia słuchaczowi.
       Jedynym warunkiem przyjęcia  na praktykę jest wyrażenie zgody  na  przyjęcie  1 lub 2  osób  i realizacja programu, który stanowi załącznik do tego pisma.
       Doradcy obsługujący klientów dla których prowadzą tylko Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów nie mają obowiązku realizacji działu II, a skierowani praktykanci wyrazili zainteresowanie poznania w praktyce zagadnień związanych z prowadzeniem P.K.P. i R.
Praktyka ma trwać 8 godz. dziennie.

Szanowni Doradcy !

       W związku z tym, że praktyki mają  się rozpocząć w dniu 26 kwietnia br.  zwracam się z gorącą prośbą o zgłaszanie się do 18 kwietnia  br. na adres meilowy  mark-us@wp.pl, do Sekretarza Zarządu DOKIDP Andrzeja Kempy lub na nr tel. 071 36-09-614, kom.0600 827-247.
        Osoby zainteresowane zatrudnieniem po 13 czerwca br. absolwentów tego kursu u siebie w kancelarii czy  w biurze proszeni są o taką informacje na ww. adres.
 


 Z   poważaniem

  Andrzej Kempa
  Sekretarz Zarządu

    W załączeniu pismo Kierownika Ośrodka Kształcenia Zawodowego Nr 1 we Wrocławiu- organizatora kursu wraz z potwierdzeniem  chęci przyjęcia słuchacza na praktykę, a ponadto wykaz zagadnień do realizacji przez praktykanta w czasie odbywania praktyki.
 

 
DATA PUBLIKACJI: 2007-03-29 + pozostałe aktualności
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
»Na górę »Strona główna »Drukuj
,
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia