Aktualność: Konsultacje w ramach akcji START BIZNES

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w ramach akcji Start Biznes w Urzędach Miast oraz w Powiatowych Urzędach Pracy odbywają się spotkania doradców podatkowych z osobami planującymi założyć własną działalność gospodarczą. Konsultacje mają na celu pomóc początkującym przedsiębiorcom w założeniu firmy, wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, wskazaniu konsekwencji podatkowych zawieranych umów i wielu innych zagadnieniach, które pojawiają się przy zakładaniu firmy. Informujemy, ostrzegamy i doradzamy po to, by nadziei i optymizmu towarzyszących otwieraniu własnego biznesu nie przysłoniły trudności wynikającej z formalnej strony tego przedsięwzięcia.

Poniżej przekazujemy informację o miejscach oraz terminach konsultacji:

- Urząd Miasta Katowice, konsultacje w każdy ostatni czwartek miesiąca w godzinach 9-12. przy ul. Francuskiej 70 na 1 piętrze.

- Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie, ul. Północna 9B, 43-600 Jaworzno, terminy ustalane są każdorazowo..

- Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Powstańców Śląskich 3, 41-800 Zabrze, konsultacje odbywają się w każdy piątek miesiąca 11.00-15.00.

- Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, os. 700-lecia 9, klub Akwarium, konsultacje odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca w godzinach 10.00-12.00.

W Urzędach Miast, które nawiązały współpracę w zakresie akcji Start Biznes tj. w Bytomiu, w Czechowicach-Dziedzicach, w Jastrzębiu Zdroju, w Katowicach, w Kuźni Raciborskiej, w Pszczynie, w Rudzie Śląskiej, w Zabrzu, oraz w Żywcu, przy stanowiskach CEIDG przedsiębiorcy mogą zapoznać się z akcją poprzez ulotki informacyjne i plakaty.

Ponadto w większości Powiatowych Urzędów Pracy w województwie śląskim oraz w Urzędach Miast zostały umieszczone stojaki informacyjne promujące zawód doradcy podatkowego oraz ulotki i zakładki dotyczące akcji Start Biznes.

Zarząd Śląskiego Oddziału

Krajowej Izby Doradców Podatkowych


DATA PUBLIKACJI: 2018-01-19 + pozostałe aktualności
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia